zdrowe

img

Trening Fitness wraz z Nami w Centrum Sportowym SPORT&BEAUTY będą odpowiednim wyborem właśnie dla Ciebie! Zacznij od odpowiedniego treningu, który jest fundamentem piramidy zdrowego stylu życia. Jeśli uwielbiasz trenować w grupie, lubisz zajęcia z muzyką i elementami tańca, to fitness jest właśnie dla Ciebie!

Just YOGA to praktyczna medytacja, w trakcie której dowiesz się, że Twoje ciało może wyginać się w niespodziewanych miejscach. Ćwiczenia, które wykonujemy w trakcie treningu funkcjonalnego odpowiadają naturalnemu ruchowi. Ćwiczenia wykonywane są w pozycjach izolowanych, co gwarantuje najlepsze skoncentrowanie się na danej partii mięśniowej.

Przydatna podczas każdych ćwiczeń okazać się może opaska fitness. Odzież fitness z Lidla wyróżnia się tym, że wykonana jest z lekkich, bardzo przewiewnych, przepuszczających wilgoć tkanin. Prosimy potwierdzenie adresu i wyrażenie zgody na przetwarzanie swoich danych osobowych w celu przesyłania newslettera - szczegóły w mailu, który zostanie do Państwa wysłany po zapisaniu się.

Trening polega na wykonywaniu popularnych ćwiczeń z obciążeniem (przysiadów ze sztangą, wyciskania sztangi w staniu, w leżeniu itp.) według pokazywanej przez instruktora choreografii. Zajęcia są połączeniem typowych zajęć step oraz zajęć typu aerobik, shape, pilates. Intensywność zależy od jednostki treningowej, Zestaw ćwiczeń polecany jest dla każdego.

To dobra forma aktywności dla osób odchudzających się, ponieważ przyspiesza przemianę materii, stymuluje procesy trawienne i przyczynia się do uwalniania toksyn z organizmu, Rezerwacja zajęć odbywa się za pomocą aplikacji GymUp, telefonicznie, przez stronę www bądź osobiście w Biurze Obsługi Klienta. Dla osób, które odwiedzają nas po raz pierwszy polecamy zajęcia Intro.

Wystarczy zarejestrować się Panelu Klienta na głównej stronie, a po rejestracji wybrać rezerwację zajęć w interesującym Ciebie klubie. Wkoncu znalazłem zajęcia, gdzie liczy się jakość i indywidualne podejście a nie przemiał i masówka. Zajęcia Cross Training dostępne są z członkostwem lub bez członkostwa dla klientów OK System, FitProfit oraz MultiSport Plus.

Podczas pierwszej części zajęć skupiamy się na ćwiczeniach siłowych a podczas drugiej wykonujemy zadany trening obwodowy. Zajęcia Mobility dostępne są z członkostwem lub bez członkostwa dla klientów OK System, Fit Profit oraz MultiSport Plus. Na tych zajęciach pracujemy nad poprawą Twojej elastyczności i ruchomości całego ciała, rozluźniamy zmęczone mięśnie i zwiększamy zakres ruchu Twoich stawów.

Nawet 1000 kcal podczas jednego treningu a dzięki efektowi After Burn aktywnie spalasz kalorie przez kolejne 36 godzin. Ten unikalny system wspomagający trening stosowany jest wyłącznie w najlepszych klubach fitness świata. Niezależnie od tego czy jesteś początkujący czy też nie nasze sesje treningowe są dostosowane do Twoich możliwości.

Skupiamy wokół siebie ludzi, którzy podobnie jak Ty, cenią swój czas i efektywność treningu. Każdy transponder otrzymywany przez klienta w momencie zakupu biletu wstępu posiada wewnętrzny limit nabywczy: bilet normalny (osoby powyżej 18 lat) - 200 zł, bilet dziecięcy (osoby poniżej 18 lat) - 50 zł. Przypominamy, że transponder uprawnia posiadacza do zakupu usług na terenie Aquaparku Wrocław, dlatego też należy chronić go przed zgubieniem lub kradzieżą. Istotnego znaczenia nabierają także treningi w ramach klubów butikowych, treningi funkcjonalne typu cross-fit, zajęcia celowane np. dla kobiet lub osób starszych.

Coraz więcej osób wybiera także aktywność fizyczną na zewnątrz, w formie organizowanych treningów grupowych lub personalnych na świeżym powietrzu.